Триденний інтенсив
для перукарів від
Raywell Academy
Спікер Елла Град
11-13 жовтня
Львів, Бойківська, 5 г
Про семінар
Елла Град - майстер колорист технолог бренду Raywell Milano проведе триденний семінар-інтенсив для практикуючих майстрів, де поділиться своїми напрацюваннями у сфері колористики та проведе демонстрацію на моделях. В програмі: робота з сивиною та коректна робота спец-блондами, фони висвітлення та їх нейтралізація, отримання холодних попелястих відтінків та ще багато цікавого.

Також в ході семінару учасники познайомляться зі всіма лінійками продукції компанії Raywell, отримають портфоліо інструментів фарбування, догляду та стайлінгу, сформують базове уявлення про бренд, познайомляться з філософією та практичним підходом до створення краси.
Про спікера
Елла Град - перукар, колорист, технолог. Вища освіта в сфері колористики. Диплом Пражської Академії міжнародного рівня з правом викладання в Європі.
Регулярне підвищення кваліфікації по технікам фарбування у бразильських геніїв Natan Correia, Romeu Felipe. Навчання у майстрів зі світовим ім'ям: Сарбашев Володимир, Хонін Ігор, Аріна Геннадієвна, Спартак Кіракосян, Олексій Камишніков. Повний курс навчання Анни Пінес в рамках освітнього проекта Hair Expert. Підвищення кваліфікації у Ольги Карді, Олександра Клименко та Литвинової Юлії.
Авторський курс "PRO-100" Колористика з нуля.
Майстер-класи підвищення кваліфікації для практикуючих майстрів.
Програма
майстер-класу
11 - 13 жовтня 2021
Вартість навчання
Ви можете обрати зручний для вас тариф у вартість якого входить один, два, або три дні навчання
2000 ₴
В ціну входить перший, другий або третій день навчання - на вибір
Зареєструватись!
3600 ₴
В ціну входить перший та другий дні, перший та третій дні, або другий та третій дні навчання - на вибір!
Зареєструватись!
6000 ₴
4500 ₴
Супер ціна + ПОДАРУНОК! Унікальна можливість отримати повний триденний курс інтенсиву за приємною ціною + косметику Raywell (на вибір) на суму 1000 гривень!
Зареєструватись!
Залишити заявку на семінар
Після реєстрації з вами зв'яжеться менеджер компанії Raywell для підтвердження бронювання та відповіді на додаткові запитання!
Реєстрація
Після реєстрації з вами зв'яжеться менеджер компанії Raywell для підтвердження бронювання та відповіді на додаткові запитання!
Contacts
+380 (67) 212 95 51, +380 (68) 916 83 34
Ukraineraywell@gmail.com
Address
Україна, Львів, Бойківська, 5 г
Raywell Academy
Made on
Tilda